مقصر اوست؟!

توی پست دوتا قبلی نوشتم از ماهواره بدم میاد!سبز

الان رفتم تو فکر که:متفکر

-اصلا کجای ماهواره بده؟!!!

-مقصر گرایش به سمت ماهواره کیه؟

-اگه من هم توی به خونواده معتقد نبودم بازم می گفتم ماهواره بده؟

-بقیه چرا میرن سمت ماهواره؟

-و...

و به این جواب رسیدم:

آره ماهواره بده!خیلی هم بد...از فیلم های مستهجنش بگیر که محتواش فقط بر پایه روابط نامشروع و جن30 و هوس هایی که عشق نام می گیرن و برنامه های خانواده اش که فقط باعث تزلزل بنیان خانواده میشه و مسابقات رقص،تا نقد ها و اخبار غلط سیا30 که افکار عمومی رو مشوش می کنن و باعث فتنه می شن.نمونه اش رو هم هممون شاهد بودیم!

حالا چی کار کنیم و چاره چیه؟!ما که می دونیم ماهواره بده،جیـــززززه!چی کار کنیم ملت نرن طرفش؟!مقصر کیه اصلا؟

مقصر اصلی صدا و سیماست!همین صدا و سیمایی که میاد و از اثرات سو ماهواره می گه همین صدا و سیمایی که هی میان مستند می سازن و نطق می کنن علیه ماهواره!

هی نگیم اونایی که ماهواره دارن ایمانشون ضعیفه!هی انگ بی دینی و لامذهبی بهشون نزنیم.درسته قوت ایمان هم اثرگذاره ولی رسانه یه جامعه اسلامی باید اونقدر قوی باشه که همین آدمای به ظاهر بی ایمان رو هم نگه داره!همینایی که به قول بعضیا اسماً مسلمونن.نذاره شست و شوی مغزی بشن.برای هر سلیقه ای برنامه داشته باشه.تک بعدی نباشه و تنوع داشته باشه.برنامه تکراری پخش نکنه.شبکه هاش رو افزایش بده و....

تلویزیون ما که باس فاتحه شو خوند!نه کانال های زیادی داره!نه تنوع داره توی برنامه هاش!کلا همه اش عشق و عاشقی و برنامه های درام!اصلا هیچ هیجان و کششی برای نسل جوون نداره.

برنامه هاش هم که ماشاالله همه شبیه هم!فیلمنامه های کپی شده از روی هم که فقط اسمشون رو عوض می کنن،برنامه های تکراری و آبکی!

چرا نمی فهمیم جنگ جنگ نرمه!جنگ ذهن ها و تغییر افکار به نفع خود!عوض جار زدن مشکل باس رفت و نشست فکر کرد و چاره اندیشی.باس ریشه ی این علف هرز رو سوزوند.باس اونقدر شبکه های داخلی برای مردم جاذبه داشته باشه تا دیگه نرن سمت ماهوارهباس نیاز های معقول نسل جوون رو برآورده کنیم.شاید دیر باشه ولی وقتی پیشگیری نکردیم باس درمان کنیم وگرنه...

 

+معلوم نیس اگه من مخالف ماهواره نبودم الان پای تلویزیون در حال تخمه شکستن و دیدن برنامه رقص نبودم!!

 

+من به تلاش شبکه تماشا و آی فیلم رو در جهت پخش برنامه های قرن بوقی و تکراری تبریک می گم!

 

+چقدر دلنوازان رو میذارین؟!حالا اینقدر پخشش کنین تا بهزاد یلدا رو به یه بچه ول کنه بره!والا!!

 

+و بدونیم ماهواره روی بچه های ما هم تاثیر داره.روی نسل جدید و آینده ساز...نسلی که می خواد فردای ایران بسازه باس الگوش هم ایرانی باشه نه غربی.

 

+با عوض کردن قالب فکریمون شاید دیرتر به هدفشون برسن اما نتیجه اش براشون پایدار تره. و بدونبم اونا هیچ عجله ای ندارن... 

/ 1 نظر / 18 بازدید
سابو

بیشترین جواب را خود شما داده اید. بنده حقیر اضافه کنم: با بیش از هزار کانال ماهواه ای هر کس با هر عقیده و سلیقه و دین و آئین حتما حتما تا چند کانال مورد دلخواه خودش را میتواند پیدا کند. بسیار کانال وجود دارد که این موارد شمرده شده شما در آنها وجود ندارد. میخواهم بگویم قصد دفاع از ماهواره را ندارم ولی نوشته ام طور دیگر ی نشان میدهد. اینطوری بگویم همه چیز هست و انتخاب با خودمان است. در سیمای ما هم خیلی چیزها هست ولی به انتخاب ما نیست.