کاشکی

کاشکی عینک و کتاب ها و کنترل تلویزیون هم مثل موبایل با یه زنگ راحت پیدا می شدن!!خنثی

/ 9 نظر / 25 بازدید
سابو

به به معلوم میشه دور و برت خیلی شلوغه.

سابو

سلام. سئوال بی جواب: از مردم دنیا سوال جالبی پرسیده شد وهیچ کس جوابی نداد! سؤال از این قرار بود: نظر خودتان را راجع به راه حل کمبود غذا در سایر کشورها صادقانه بیان کنید؟ و جالب اینکه کسی جوابی نداد . چرا؟

سابو

سلام. جواب : در آفریقا کسی نمی دانست 'غذا' یعنی چه در آسیا کسی نمی دانست 'نظر' یعنی چه در اروپای شرقی کسی نمی دانست 'صادقانه' یعنی چه در اروپای غربی کسی نمی دانست 'کمبود' یعنی چه و در آمریکا کسی نمی دانست 'سایر کشورها' یعنی چه

سابو

یک دانش آموز آمریکایی به خدا: خدایا من آمریکایی هستم، تو کجایی هستی؟

سجاد

این حرفای تو نظرات چه ربطی به پست داره آخه!؟[خنثی] عین چتروم شده[خنثی] منم بعضی اوقات به فکرم میزنه یه ردیاب روی کنترل تلویزیون,مودمِ اینترنت(واسه وقتی که قایمش میکنن خانوادم[نیشخند]),گوشی و... بذارم و فرکانسشو به کامپیوترم بدم و بتونم راحت پیداشون کنم[نیشخند]

سابو

سلام. کاشکی کنترلی هم بود و میزدیم و شما را پیدا میکردیم. خیلی طولانی نیستید. خیر است. سفر زیارتی یا سیاحتی؟ دوران نقاهت بعد از امتحانات؟ جشن و عروسی و...؟ پس چی؟ شایدم کم می آئید که ما نیائیم.

سابو

سلام. کار خوبیه - کمی ترک اینترنت- چون هم اعتیاد آور است و هم اعتباری نیست که همیشه باشد. بعد باید برویم با دوستان وبلاگی یه قل دو قل بازی کنیم.

سابو

سلام. عبارت از اسم بازی است با پنج سنگ گرد بزرگتر از فندق و کوچکتر از گردو که دو نفره یا بیشتر است و بر میگردد به دوران منحوس قاجاریه. امید که بهتر هستید. الان سجاد میخونه و باز یه چیزی میگه.

سابو

سلام. فکر کنم راست شدی فقط مونده ریست بشی.